Masz pytania? Zadzwoń do nas: +48 501 833 198 Pn-Pt: 09-17 lub napisz na: sklep@peggybrown.pl
Szybki kontakt
Wyszukiwarka

Zaproszenia Ślubne

Sortuj wg:

Gdy do zaplanowanej daty ślubu pozostało jeszcze kilka miesięcy, najwyższy czas pomyśleć o tym, kogo chce się ugościć w tym ważnym dniu. W naszej ofercie znajdziecie eleganckie, ręcznie robione zaproszenia ślubne. Element ten jest niezwykle ważny - goście z pewnością ucieszą się, gdy dostaną pięknie przygotowane zawiadomienie o ślubie wraz z zachętą do przybycia na tę uroczystość. Zaproszenia ślubne to coś więcej niż tylko informacja, kto, gdzie i kiedy ale też część Was i chęć dzielenia się z innymi.
Zaproszenia wykonywane są z użyciem nowoczesnych technologii oraz precyzyjnej obróbki introligatorskiej. Dzięki temu, iż przy ich przygotowaniu pracują wykwalifikowani specjaliści, możecie liczyć na wspaniały efekt, który zachwyci każdego.
Istnieje możliwość skompletowania zaproszeń na ślub wraz z winietkami i zawieszkami na butelki - tak, aby całość była spójna, jeżeli chodzi o wybraną kolorystykę i wzór. Zamówienia realizujemy wysyłkowo, możliwy jest również odbiór w Łodzi, w siedzibie firmy. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą konkretnych wzorów. Będzie to dla nas zaszczyt, gdy wybierzecie ślubne zaproszenia z naszej kolekcji.
Jeśli macie już wizję swojej uroczystości (np. zdecydowaliście się na wesele w stylu rustykalnym) i szukacie czegoś konkretnego, proponujemy, abyście skorzystali z menu po lewej stronie, gdzie zaproszenia posegregowane są według cech (np. zaproszenia ślubne rustykalne).
Jeśli potrzebujecie wsparcia przy projektowaniu zaproszeń zajrzyjcie do naszego działu: Papeteria ślubna - PORADY
https://peggybrown.pl/papeteria-slubna-porady.html

  • Dodaj link do:
  • facebook.com

KOLOR:
KOLOR:
STYL: