Masz pytania? Zadzwoń do nas: +48 501 833 198 Pn-Pt: 09-17 lub napisz na: sklep@peggybrown.pl
Szybki kontakt
Wyszukiwarka

Kartki Bożonarodzeniowe

Sortuj wg:

Powszechnie wiadomo, że pozytywne odczucia klientów i kontrahentów, którzy otrzymali kartkę świąteczną, przekładają się na pozytywne odczucia względem firmy, która tę kartkę wysłała. Jednocześnie to świetny sposób na przypomnienie klientom o swojej firmie oraz reklama mogąca przynieść wymierne korzyści w przyszłości.
Z pewnością potrzebują więc Państwo eleganckiej formuły, aby złożyć życzenia Klientom i Partnerom Biznesowym, podziękować za dotychczasową współpracę, a także wyrazić nadzieję na dalsze współdziałanie w przyszłości.
Przedstawiamy Państwu wyselekcjonowane, najbardziej prestiżowe modele kart świątecznych. Wszystkie prezentowane modele zostały zaprojektowane na obecny sezon w zgodzie z najnowszymi europejskimi trendami poligraficznymi.
Wzory zostały dobrane tak, aby zapewnić Państwu możliwość wyboru modelu najbardziej stosownego dla Państwa branży. Większość z nich to uznane tradycyjne świąteczne motywy ukazane w nowoczesnej odsłonie. Ponieważ logo Państwa firmy jest integralnym elementem biznesowej kartki świątecznej, drukujemy je w standardzie bez dodatkowej opłaty. Nasze kartki świąteczne charakteryzuje wysoka jakość, przejawiająca się w najdrobniejszych szczegółach wykonania i użytych materiałach.

  • Dodaj link do:
  • facebook.com